Ledergruppen

_DM39788-Edit-2

Kenneth Skog   Daglig leder
Mobil: 902 61 218     e-post: kenneth.skog@godthaab.no

 

_DM39817-Edit-2

Siri Kjelberg   Helsefaglig leder
Mobil: 905 36 644     e-post: siri.kjelberg@godthaab.no

 

_dm39810-edit-2

Øivind Dyrhaug   Koordinerende lege
Mobil: 404 38 707     e-post: oivind.dyrhaug@godthaab.no

 

_DM39822-Edit-2

Stig Grimstvedt   Leder for fysikalsk rehabilitering
Mobil: 977 58 738     e-post: stig.grimstvedt@godthaab.no

 

Mirela Njegic   Leder for sykepleiertjenesten
Mobil: 955 25 774     e-post: mirela.njegic@godthaab.no

 

_DM39798-Edit-2

Ingeborg Lønneberg   Leder for mestringsteamet
Mobil: 404 38 710     e-post: ingeborg.lonneberg@godthaab.no

 

_DM39792-Edit-2

Anneline Storelv   Inntaksleder
Mobil: 975 43 808     e-post: anneline.storelv@godthaab.no

 

_dm39808-edit-2

Stine Bjerke Larsen   Leder for kvalitet og service
Mobil: 979 80 116     e-post: stine.larsen@godthaab.no

 

_DM39771-Edit

Christian Fuchs   Leder for kommunikasjon og markedsføring
Mobil: 984 31 592     e-post: christian.fuchs@godthaab.no