Ettermiddagstrening

Vi viderefører treningstilbudet på ettermiddag og kveld! Tilbudet retter seg mot tidligere pasienter, naboer og andre som ønsker å trene under veiledning av dyktige og dedikerte faginstruktører! Idrettspedagog Egil Andre Bjørgen har det faglige ansvaret for treningsopplegget og legger opp til variert og morsom trening!

Godthaabklinikken tilbyr variert og morsom trening på ettermiddag/kveld som et treningstilbud
for publikum.

 

Det er 2 treningsgrupper på mandager og onsdager.

Ettermiddag:  kl. 15.30 – 17.00
Kveld:            kl. 17.00 – 18.30 (noe høyere intensitet)

Treningsopplegg:

Morsom og enkel trening for å bedre kondisjon og styrke for hele kroppen, med fokus på intervalltrening og trening med ulik intensitet.
Effektiv og god trening! Du kan forvente meget god treningseffekt gjennom lystbetont trening.

Du må gjerne komme litt før treningen starter for å varme opp.

Påmelding:

For at vi enkelt skal kunne gi informasjon og for å kunne organisere treningene enda bedre, vil vi nå innføre påmelding via Spond.
Spond er en App som er benyttet mye innenfor organisert trening og som kan benyttes med smarttelefon og/eller via vanlig nettleser.

Påmeldingen er bindende (eventuell avmelding må skje før påmeldingsfristen og dersom du ikke melder deg av, ser vi oss dessverre nødt til å kreve ett klipp).

Antallsbegrensning vil være 13 deltakere. Dette bidrar til at vi kan opprettholde et godt og personlig treningsopplegg.

Du vil kunne melde deg på treningen 4 dager før, det blir sendt ut varsel i Spond om dette.
Påmeldingsfristen er satt til kl. 23:55 dagen før.
Skal treningen være ute, vil vi kunne tillate noen flere deltakere pr. trening.  Dette blir i så fall bli oppdatert i Spond.

Dersom vi ser at det blir mange som ikke får plass på våre treninger, vil vi vurdere å øke tilbudet vårt. Opplever du ofte at du ikke får plass på treningen, er det fint om du gir oss beskjed om dette. Enten direkte til instruktør eller til: klinikken@godthaab.no

Bruksanvisning SPOND:

Lenke til treningen på Godthaab finner du her:
https://group.spond.com/STUAR

Har du I-phone går du her:
https://apps.apple.com/no/app/spond/id755596884

Har du Android går du her:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spond.spond&hl=en&gl=US&pli=1

Inne på Appen:

Trykk på Grupper

  • Har du en gruppekode? Skriv inn kode: STUAR

Nå kommer Trening på Godthaab opp.

  • Trykk på: Be om å bli medlem

Priser/Betaling:

Som tidligere informert, har vi nå kun innført klippekort. Dette gjør det enklere å administrere og samtidig gir det dere en forutsigbarhet i forhold til at dere kun betaler for den treningen dere deltar på.

10 klipp koster kr 1 750,-.
Dersom du i tillegg ønsker basseng, vil klippekortet koste kr 2 000,- for 10 klipp.

Har du spørsmål eller ønsker å komme i kontakt med oss, send en e-post til:  klinikken@godthaab.no